KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16778300
nr 1677 8300
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, par. Olja på pannå, 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 36x27 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:15:15
300 kr
400 kr